МЕТОД КОЗЯВКІНА


Реабілітація пацієнтів хворих на
дитячий церебральний параліч - ДЦП


Метод Козявкіна (Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації) - високоефективна технологія лікування пацієнтів хворих на дитячий церебральний параліч ДЦП, остеохондроз та з наслідками травм і органічного ураження нервової системи.
Метод Козявкіна розроблений понад 30 років тому, офіційно визнаний урядом України і, завдяки своїй ефективності, здобув широкий міжнародний авторитет. Понад 70 тисяч пацієнтів, включаючи 17 тисяч хворих з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою.

Ваш особистий кабінет

Запрошуємо Вас скористуватися Інтернет сервісом еПацієнт.Веб для доступу до ваших реєстраційних даних та запису на курс лікування.

ICMR Інтернаціональна клініка медичної реабілітації (Кіпр)


   

Читайте про нас на facebook-сторінці

та в Однокласниках

www.elita.ua

Реабілітаційний центр "Еліта", м.Львів


До уваги пацієнтів з німецьким громадянством

Протягом 20 останніх років Міжнародна клініка відновного лікування тісно співпрацює з німецьким благодійним фондом "Fred und Carla Lottberg Stiftung". В рамках цієї співпраці Ви можете отримати повну фінансову підтримку на проходження реабілітації за методом Козявкіна в наших клініках.

За детальнішою інформацією звертайтесь в офіс фонду:
Телефон: +49 (89) 260 49 22
E-Mail: info@lottberg-stiftung.de
Веб-сайт фонду: http://www.lottberg-stiftung.de/*** Інформація, надана цим вузлом, призначена для підтримання, а не заміни існуючих відносин між пацієнтом та лікарем. *** Веб сторінка не містить реклами ***