Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Зустріч на центральному телебаченні Німеччини


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


Зустріч на центральному телебаченні Німеччини


19 грудня 2001 року в Берліні відбулася чергова акція благодійної програми "Ein Herz für Kinder" ("Серце дітям"), спрямованої на привернення уваги громадських організацій, політичних діячів і простих громадян до проблеми поліпшення допомоги дітям з обмеженими можливостями.

На велику сцену павільйону центрального телебачення Німеччини було запрошено біля тисячі гостей, серед яких відомі політики, учені і суспільні діячі Німеччини і Західної Європи.

Особливу увагу аудиторії привернула "революційна" методика реабілітації дитячого церебрального паралічу, створена в Україні.

Разом із групою німецьких пацієнтів, що уже неодноразово проходили курс реабілітації в Українському Інституті проблем медичної реабілітації, був запрошений і автор системи реабілітації проф. Володимир Козявкін.

Мати одного з пацієнтів професора, німецького хлопчика Стефана, у своєму виступі розповіла, що її син лікувався в багатьох реабілітаційних центрах Німеччини, але без істотних результатів. Хлопчик не міг сидіти, стояти, ходити. Уже після першого курсу лікування в Україні Стефан навчився самостійно стояти і ходити, почав говорити 20 нових слів.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development