Зустріч на центральному телебаченні Німеччини


19 грудня 2001 року в Берліні відбулася чергова акція благодійної програми "Ein Herz für Kinder" ("Серце дітям"), спрямованої на привернення уваги громадських організацій, політичних діячів і простих громадян до проблеми поліпшення допомоги дітям з обмеженими можливостями.

На велику сцену павільйону центрального телебачення Німеччини було запрошено біля тисячі гостей, серед яких відомі політики, учені і суспільні діячі Німеччини і Західної Європи.

Особливу увагу аудиторії привернула "революційна" методика реабілітації дитячого церебрального паралічу, створена в Україні.

Разом із групою німецьких пацієнтів, що уже неодноразово проходили курс реабілітації в Українському Інституті проблем медичної реабілітації, був запрошений і автор системи реабілітації проф. Володимир Козявкін.

Мати одного з пацієнтів професора, німецького хлопчика Стефана, у своєму виступі розповіла, що її син лікувався в багатьох реабілітаційних центрах Німеччини, але без істотних результатів. Хлопчик не міг сидіти, стояти, ходити. Уже після першого курсу лікування в Україні Стефан навчився самостійно стояти і ходити, почав говорити 20 нових слів.