Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Дихальні порушення у хворих на церебральні паралічі та їхня динаміка в процесі реабілітації за методом проф. В.Козявкіна


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


Дихальні порушення у хворих на церебральні паралічі та їхня динаміка в процесі реабілітації за методом проф. В.КозявкінаЛунь Г. П.

Книга про вплив системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (метод проф. В.І. Козявкіна) на функцію зовнішнього дихання у хворих на різні форми дитячого церебрального паралічу (ДЦП). Піднімаються питання про частоту, етіологію і патогенез хвороби, а також вплив асоційованих синдромів на її перебіг. Показано, що для хворих на ДЦП типовими є розлади функції дихання з розвитком прихованої або явної дихальної недостатності, ступінь якої перебуває в прямій залежності від важкості рухових порушень. Доведено позитивний вплив методу проф. В. І. Козявкіна на функцію зовнішнього дихання у хворих на ДЦП. Запропоновано каталог дихальних вправ для їх застосування в комплексному лікуванні хворих на ДЦП.

Книга призначена для педіатрів, сімейних лікарів, неврологів, реабілітологів, логопедів, спеціалістів, які працюють в галузі медико-соціальної реабілітації, реабілітаційних відділеннях і центрах для хворих на ДЦП.

Міжнародна клініка відновного лікування. Трускавець. 2007.

ІSBN: 978-966-8041-39-6

 
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development