Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


“Від міфів до фактів” – щорічна зустріч Європейської академії дитячої інвалідності


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.12.2009


“Від міфів до фактів” – щорічна зустріч Європейської академії дитячої інвалідностіПровідних фахівців у галузі реабілітації зібрала у Вільнюсі щорічна зустріч членів Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability). Тут, з 3 по 6 червня понад 400 учасників обговорювали нові шляхи та методи допомоги дітям з особливими потребами.

У кожній країні, що вважає себе цивілізованою, прийнято опікуватися такими дітьми на найвищому рівні. Тож цілком виправдано, що зустріч відкривала перша особа Литви – президент Валдас Адамкус.

Девіз конференції - “Від міфів до фактів” чітко відобразив професійну позицію Європейської академії дитячої інвалідності. Відомо, що дітей з церебральним паралічем та іншими органічними ураженнями нервової системи повністю вилікувати неможливо. Тому, відновне лікування повинно бути спрямоване в першу чергу на підвищення якості життя цих дітей, на максимальну інтеграцію їх у суспільне життя.

Відкриваючи наукове зібрання, президент цьогорічної зустрічі Дайніус Пурас зазначив: “Традиційно, основну увагу було зосереджено на вивченні порушень моторних функцій, проте цього року головними темами зустрічі стали ґрунтовні обговорення пізнавального розвитку дітей, шляхи корекції когнітивних та мовних дисфункцій.”

Важливою метою наукового форуму було налагодження співпраці між фахівцями з країн Східної та Західної Європи у сфері розвиткової неврології, формування спільного бачення актуальних завдань та перспектив розвитку.

Учасники обговорювали: як за останні роки змінилося розуміння таких поширених захворювань як синдром гіперактивності з дефіцитом уваги, церебральні паралічі, аутизм? Які нові технології допомоги неповносправним дітям появляються? Як в щоденній роботі застосувати останні досягнення доказової медицини і поступово переходити від медичних міфів до науково обґрунтованих фактів?

Програма зустрічі включала також чисельні семінари, на яких спеціалісти ділилися своїм досвідом застосування нових методів діагностики та лікування.

Міжнародна клініка відновного лікування представила на зустрічі власну нову розробку «Комп’ютерні ігри в реабілітації церебральних паралічів». Суть методики полягає у поєднанні заняття лікувальною фізкультурою з комп’ютерними іграми. Розроблено ряд пристроїв, за допомогою яких дитина, тренуючи певний рух, одночасно грає в захоплюючу гру. Як показали попередні дослідження, розроблені ігри дозволяють суттєво підвищити ефективність процесу реабілітації пацієнтів з руховими порушеннями та допомогти їм оволодіти новими руховими навиками.

Учасники зустрічі також мали змогу помилуватися красою Вільнюса, яку обрано культурною столицею Європи 2009-ого року. Сама ж Литва відзначає цього року тисячоліття від появи назви своєї держави. А наступну конференцію заплановано провести в адміністративній столиці Європейського Союзу – Брюсселі.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development