Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


X Всеросійський з'їзд неврологів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.08.2012


X Всеросійський з'їзд неврологівX Всеросійський з'їзд неврологів за участю міжнародних фахівців проходив в Нижньому Новгороді з 17 по 21 червня.

У ньому взяли участь більше 3000 делегатів і гостей з усіх регіонів Росії, країн СНД, Європи і Північної Америки. Серед делегатів і гостей з'їзду були провідні російські та зарубіжні неврологи, члени Президії та Правління Всеросійського товариства неврологів, представники республіканських, крайових і обласних органів охорони здоров'я.

З'їзд відкрив голова правління Всеросійського товариства неврологів, головний невролог МОЗ Росії, академік РАМН, професор Є.І. Гусєв. Свої вітання учасникам з'їзду направили голова Ради Федерації Валентина Матвієнко та міністр охорони здоров'я РФ Вероніка Скворцова.

У дні роботи з'їзду з 8 ранку і до 8 вечора проводилися пленарні та секційні засідання, семінари та сателітні симпозіуми, майстер-класи. Основними науковими напрямками З'їзду були: гостра і хронічна цереброваскулярна недостатність, пароксизмальні стани і епілепсія, демієлінізуючі захворювання, спадкові та дегенеративні захворювання нервової системи, когнітивні порушення і деменція, вертеброневрологія, захворювання периферичної і вегетативної нервової системи, головні болі і мігрень, невідкладні стани в неврології, фундаментальні медичні дослідження в неврології.

На з'їзді обговорювалися також проблеми дитячої неврології, зокрема, питання діагностики, лікування та профілактики дитячого церебрального паралічу. Своїм великим досвідом відновного лікування поділився Генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування проф. В.І. Козявкін, який виступив на з'їзді з лекцією «Сучасні підходи до реабілітації хворих з дитячим церебральним паралічем з точки зору доказової медицини».

Проведення з'їзду сприяло плідній обміну досвідом, накопиченими знаннями, ідеями в галузі лікування і профілактики психо-неврологічних захворювань.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development