Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


II Міжнародна науково-практична конференція в Любліні


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.08.2012


II Міжнародна науково-практична конференція в ЛюблініУніверситет імені Вінсента Пола в Любліні, факультет фізіотерапії проводив II Міжнародну науково-практичну конференцію з 26 по 28 квітня 2012 року.

Головна тема цієї конференції - "Ефективне лікування дитини з ураженням центральної нервової системи". Наукова програма готувалася у співпраці з Дитячим меморіальним інститутом здоров'я у Варшаві.

Досягнення незалежності дитини з пошкодженням центральної нервової системою є безумовним пріоритетом в реабілітації. Саме тому всі заходи в області фізіотерапії повинні йти в цьому напрямі.

На конференції організатори намагалися зосередити увагу учасників на важливості раннього втручання, які необхідно дитині в досягненні максимальної незалежності. Такий підхід до реабілітації створює сприятливі умови для прогресу в галузі розвитку рухів, психології, мови і, в той же час, сильно впливають на адаптацію, в майбутньому, дитини в дошкільні установи та школи.

Ми думаємо, що, надаючи учасникам практичну інформацію, конференція внесла цінний внесок в нинішній стан знань учасників в області кінезотерапії, трудотерапія, спеціальної педагогіки та логопедії.

Особливістю програми конференції було включення виступів батьків дорослих дітей і самих хворих з метою демонстрації труднощів реабілітації та шляхи їх подолання. Однією з важливих задач в медичній реабілітації дітей з ранніми органічними ураженнями нервової системи є підготовка фахівців-реабілітологів, знайомих не тільки з особливостями дитячого організму, причинами пошкодження НС різного генезу, але і мають реальну методику відновного лікування різноманітних наслідків раннього органічного ураження мозку. Підготовка фахівців-реабілітологів мультимодального профілю вимагає ґрунтовних знань анатомії, фізіології, сучасних методів відновного лікування. Найбільш частими причинами ураження НС є: патологія вагітності, різноманітні ускладнення в прийомі пологів або ранньому постнатальному періодах.

Саме цим питанням про причини перинатальних уражень у дітей та методи реабілітації їх наслідків були присвячені дві міжнародні конференції, організовані Вищою школою імені Вінсента Пола в Любліні, яка вже двічі організовує міжнародні конференції (в 2010 і 2012 році). Учасниками цих науково-практичних конференцій були співробітники Міжнародної клініки відновного лікування в Трускавці, очолюваної проф. В.І.Козявкіна - автором і творцем нової технології відновного лікування хворих на ДЦП за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (скор. СІНР). Висока ефективність СІНР привернула увагу до доповідей співробітників МКВЛ (Львів-Трускавець, Україна). Доповіді були представлені заступником директора РЦ «Еліта» к.м.н. Лунь Г.П., зробленій на польській мові і науковим консультантом Міжнародної клініки відновного лікування, доц. Бабадагли М.О. - Англійською мовою. Крім представлених науково-практичних розробок в області реабілітаційних комп `ютерних ігор, реабілітації дітей з наслідками перинатальних уражень мозку, були показані слайди, що демонструють зміна неврологічного статусу і рухових можливостей хворих раннього віку в процесі лікування за методом проф. В.І. Козявкіна в РЦ Львова і Трускавця.

Дискусії реабілітологів Польщі та Україні будуть продовжуватися надалі.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development