Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція в Москві


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.05.2015


Конференція в Москві4-та щорічна міждисциплінарна науково- практична конференція «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів» відбулась в Москві 29-30 жовтня 2014 року.

В конференції приймали участь провідні фахівці в галузі неврології, ортопедії, нейрохірургії, нейрофізіології, неонатології, лікувальної фізкультури, психології, дефектології та інших спеціальностей.

Особливу увагу було приділено темі ранніх предикторів формування дитячої неврологічної інвалідності, рідкісним захворюванням нервової системи у дітей, пароксизмальним станам епілептичного та неепілептичного ґенезу у дітей, психосоматичній патології дитячого віку.

Від наукового колективу Міжнародної клініки відновного лікування було представлено три доповіді: Козявкін В.І. - Основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, Качмар О.А. - Застосування ігрової віртуальної реабілітації при рухових порушеннях та Волошин Т.Б. - Діагностичний алгоритм і аналіз ефективності реабілітації дітей з церебральними паралічами.

В рамках конференції проводився круглий стіл за участю організаторів охорони здоров'я, науковців, практичних лікарів, представників громадськості, батьків і самих пацієнтів.

Програма конференції
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development