Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Крокові ігри


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 13.02.2015


Крокові реабілітаційні ігриДля тренування рівноваги та крокових рухів розроблено реабілітаційні ігри, які керуються через танцювальний мат. Танцювальний мат (Dance Mat) – це ігровий контролер у вигляді килимка, розділеного на 9 секторів зі сенсором дотику у кожному з них. Для керування грою необхідно наступати ногою на відповідний сектор. Килимок можна вільно придбати в інтернет магазинах комп’ютерних ігор.

Для тренування крокових рухів та рівноваги розроблено ряд ігор: Злови метелика, Щасливий фермер, Прості фігури, Транспорт, Світ тварин, Жовта Субмарина. Колектив програмістів клініки разом з фахівцями з фізичної реабілітації продовжує працювати над створенням нових цікавих та корисних ігор.


Ці ігри розроблені спеціально для пацієнтів з руховими порушеннями та допомагають удосконалити крокові рухи, рівновагу, швидкість рухової реакції та когнітивні здібності. Важливо, що кожна гра може бути індивідуально налаштована відповідно до рівня моторного розвитку пацієнта.

Серед ігор є також діагностичні гра «Степ Тест» яка дозволяє визначати швидкість реакції та виконання крокових рухів кожною ногою. Вона є важливим орієнтиром для налаштування параметрів складності інших ігор.

Крокові реабілітаційні ігри розроблені з метою продовження тренувань в домашніх умовах. Для цього створено віртуальний ігровий реабілітаційний центр, який знаходиться за адресою www.rehagame.com

Коротке відео про крокові реабілітаційні ігри


© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development