Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Щорічна конференція з церебральним паралічів у Москві


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 06.11.2015


Щорічна конференція з церебральним паралічів у Москві26-27 жовтня 2015 р Москві відбулася V-та ювілейна міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів у дітей».

Конференцію спільно підготували Департамент Охорони здоров'я міста Москви, Всеросійське товариство неврологів, Науково-практичний центр дитячої психоневрології, Департаменту Охорони здоров'я Москви, Інститут інноваційної реабілітації, Національна асоціація експертів з проблем дитячого церебрального паралічу і пов’язаних захворювань, Благодійний фонд допомоги дітям, хворим на ДЦП «Крок разом».

У конференції взяли участь провідні фахівці в галузі неврології, ортопедії, нейрохірургії, нейрофізіології, неонатології, лікувальної фізкультури, психології, дефектології та інших спеціальностей з усіх регіонів Росії.

На першій пленарній сесії з доповіддю «Профілактика дитячої інвалідності» конференцію розпочала професор Батишева Т.Т., головний позаштатний дитячий спеціаліст МОЗ РФ з медичної реабілітації, головний позаштатний дитячий спеціаліст Департаменту охорони здоров'я м. Москви з неврології, директор Науково - практичного центру дитячої психоневрології, Президент Національної асоціації експертів з проблем ДЦП і пов’язаних захворювань, заслужений лікар РФ, доктор медичних наук.

Жваву дискусію викликала доповідь «Раннє втручання у новонароджених з патологією нервової системи» президента Європейської академії дитячої інвалідності, професора дитячої неврології та психіатрії Університету Піза, Джованні Ціоні (Італія).

Результати застосування інтенсивних технологій в медичній реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи були представлені в доповіді головного спеціаліста з реабілітації Міністерства охорони здоров'я України, директора Міжнародної клініки відновного лікування, професора В.І. Козявкіна (Україна).

Інтерес аудиторії викликав виступ завідувача відділенням інноваційних технологій Міжнародної клініки відновного лікування Качмара О.А. про застосування технологій віртуальної реальності для корекції рухових порушень у дітей з церебральними паралічами.

Програма конференції  
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development