Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Науково практична конференція з фізичної реабілітації


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 16.12.2015


Науково практична конференція з фізичної реабілітації11-12 грудня 2015 року відбулась XV міжнародна науково-практична конференція «Фізична та реабілітаційна медицина в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення у світлі вимог ВООЗ».

Зустріч проводилася в клінічному санаторії Жовтень у мальовничому передмісті Києва - місцевості Конча Заспа.

Відкрив конференцію голова Українського товариства «Фізична та реабілітаційна медицина» професор О.А.Владимиров. З привітаннями виступили численні гості та учасники зустрічі, серед яких депутат Верховної Ради О.Богомолець, заступник Міністра охорони здоров’я В.Шафранський та ін.

На конференції розглядались питання удосконалення та розвитку системи фізичної реабілітаційної медицини в Україні та підготовки фахівців відповідно до вимог та стандартів Світової федерації фізичної терапії.

Наукові здобутки колективу Міжнародної клініки відновного лікування були представлені у доповідях директора клініки професора Володимира Козявкіна, завідувача відділенням інноваційних технологій Олега Качмара та лікаря невролога Тараса Волошина.  
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development