Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конгрес дитячих неврологів в Амстердамі


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 10.05.2016


Конгрес дитячих неврологів в Амстердамі14-й Міжнародний конгрес дитячих неврологів відбувся 1-5 травня 2016 року в Амстердамі. Понад 1400 учасників з 90 країн світу взяли участь у цьому видатному форумі, який проходив під девізом «Зведення мостів між світами - дитяча неврології в глобальній перспективі» (http://icnc2016.org)

Наукова програма конгресу включала виступи експертів світового рівня про найновіші досягнення в різних галузях дитячої неврології у поєднанні з широкою освітньою програмою: сніданкові семінари, сесії з експертами та майстер класи.

Наукові дослідження колективу Міжнародної клініки відновного лікування були представлені доповіддю «Influence of Spinal Manipulation on Muscle Spasticity in Cerebral Palsy Patients».
Ознайомитися з абстрактом цієї та інших доповідей можна через програму для мобільних пристроїв, доступну за посиланням https://www.app-icnc2016.org/160014


Завантажити плакат «Influence of Spinal Manipulation on Muscle Spasticity in Cerebral Palsy Patients» у форматі pdf.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development