Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Лікування ДЦП в Україні - Міжнародна клініка відновного лікування


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 21.06.2017

Міжнародна клініка відновного лікування, що розташована в місті Трускавець, екологічно чистій прикарпатській зоні України, немає аналогів у світі. Чимало медичних центрів різного профілю проводять реабілітаційні заходи при лікуванні дитячих церебральних паралічів у дітей, проте лише фахівці Міжнародної клініки відновного лікування мають можливість, знання та багаторічний позитивний досвід реабілітації за авторським методом професора Козявкіна. Унікальність цього методу перевірена десятиліттями та десятками тисяч пацієнтів з позитивною динамікою реабілітації.

Уже понад чверть століття науковці та медики Клініки мають змогу допомагати не лише маленьким пацієнтам з України, але й хворим на дитячий церебральний параліч чи не з найвіддаленіших куточків світу. Так, німецькі, катарські, японські,кувейтські дітки отримали унікальну можливість відновити основні функції м'язового тонусу та моторної активності організму. Загалом за 25 років понад 70 тисяч дітей із 60 країн світу успішно пройшли реабілітаційні курси за методом професора Козявкіна.

Досягнення позитивних результатів у реабілітації пацієнтів стало можливим завдяки кропіткій та тривалій науковій діяльності автора цього методу, який розробив принципово нову систему реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи.

Перші позитивні відгуки про методику було озвучено у 1989 році професором Ксенією Семеновою. Після обстеження групи пацієнтів, які проходили реабілітаційний курс Козявкіна медик підтвердила вражаючу ефективність нового методу реабілітації.

Подальші наукові дослідження, проведені під керівництвом професора Козявкіна сформували новий погляд на церебральні паралічі та показали роль вертебрального компоненту в етіопатогенезі цього захворювання. Ці дані лягли в основу нової системи медичної реабілітації, наслідком якої стала авторська методика біомеханічної корекції хребта.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development