Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


7-а Рамкова Програма в Польщі


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 11.11.2008


7-а Рамкова Програма в Польщі
16-17 листопада 2006р. у Варшаві відбулася інавгураційна конференція, яка урочисто відкрила в Польщі 7 Рамкову Програму наукових досліджень Євросоюзу.

Конференція організована Міністерством науки і освіти та Національним контактним пунктом наукових програм Євросоюзу у Польщі. Вона проводилась під почесним патронатом Президента Республіки Польща п.Леха Качинського.

На пленарних та сесійних засіданнях конференції була представлена інформація про стратегічні цілі, засади участі, бюджет та структуру 7-ї Рамкової Програми.

На тематичних семінарах та брокерських зустрічах понад тисяча учасників з Польщі та інших країн Європи мали змогу обмінятися думками, представити свої пропозиції, налагодити співпрацю наукових та виробничих команд.

На запрошення оргкомітету, в конференції взяв участь представник Міжнародної клініки відновного лікування канд. мед. наук Качмар О.О., який тематичній сесії з медицинської інформатики (eHealth) представив досягнення клініки в галузі реабілітації та медичної інформатики.

Проведення цього форуму науковців сприятиме зміцненню європейської кооперації представників різних країн в галузі наукових досліджень, нових технологій та інновацій.

Детальніше про конференцію - www.kpk.gov.pl/inauguracja7pr/english/index.htmlДодатково:
Multilingual documents in Electronic Medical Record – виступ Качмара О.О. на тематичній сесії з eHealth    
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development