Телемедицина: міфи та реальністьІ-а Міжнародна конференція "Телемедицина: міфи та реальність" відбулася 8-9 листопада 2007 р. у Львові. Конференція організована Західноукраїнським центром телемедицини «Медітех» за підтримки Асоціації розвитку української телемедицини та електронної охорони здоров'я.

В конференції взяло участь близько 150 лікарів усіх спеціальностей, керівників закладів охорони здоров’я та спеціалістів з інформаційних технологій з різних країн світу.

Учасники конференції розглянули актуальні питання практичної телемедицини, зокрема – сучасний стан і перспективи розвитку телемедицини та електронної охорони здоров’я в Україні та світі, телемедичне консультування, дистанційне навчання, госпітальні інформаційні системи, телемедичні мережі, та багато інших.

Багаторічний досвід застосування інформаційних технологій в медичній реабілітації представив співробітник Міжнародної клініки відновного лікування Качмар О.О., який виступив на конференції з доповіддю «Інформаційні технології в медичній реабілітації за методом проф. В.Козявкіна».

Особливе зацікавлення аудиторії викликали дистанційні виступи медиків з Німеччини, Польщі, США, ПАР та Росії. Вони поділилися своїм багатим досвідом практичного застосування телемедицини в різних галузях охорони здоров’я.

Веб сайт конференції www.telemed.net.ua