Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція у Словенії


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 11.11.2008


Конференція у Словенії23-26 квітня 2008 року у місті Блед, що в Словенії, відбулася 7-а Міжнародна конференція “Раннє ушкодження мозку. Від факторів ризику до остаточного діагнозу”. Конференцію організовано за сприяння Міжнародної асоціації дитячих неврологів та Міжнародного товариства дитячого церебрального паралічу.

Лікарі та вчені з усього світу мали чудову нагоду обмінятися з колегами своїми думками, знаннями, досвідом в галузі дитячої неврології і насамперед у сфері діагностики та лікування ранніх ушкоджень мозку.

Співробітники Міжнародної клініки відновного лікування також взяли участь у конференції, презентуючи на ній свої успіхи у сфері реабілітації дітей з ДЦП, зокрема, застосування костюму корекції рухів “Спіраль”.

Блед, де відбулася конференція, є чарівним гірським відпочинковим містечком на північному заході Словенії, відоме своїм цілющим кліматом, термальними озерами, захоплюючими краєвидами та багатою історією.

Детальніша інформація en.cpbled2008.eu
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development