Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


V міжнародний Українсько-Баварський симпозіум


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


V міжнародний Українсько-Баварський симпозіум


11-13 жовтня 2001 року на базі Київської медичної академії післядипломної освіти відбувся V міжнародний Українсько-Баварський симпозіум, присвячений проблемам медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи. У семінарі приймали участь провідні неврологи і реабілітологи України, Росії і Баварії.

На пленарному засіданні підвищеним інтересом користався виступ проф. В.Козявкіна "Нові технології в системному підході до рішення проблем медичної реабілітації і соціальної адаптації дітей з обмеженими можливостями".

Свої новітні розробки співробітники Інституту проблем медичної реабілітації представили на сателітному симпозіумі "Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації СІНР В.І.Козявкіна", що проходив у рамках наукового форуму.

Директор Мюнхенського дитячого центра, професор Губертус фон Фос зачитав на симпозіумі свою передмову до нової книги співробітників Інституту проблем медичної реабілітації, у якому заявив:

"Навряд існує інша робоча група, що займається проблемою ДЦП і мала б такий великий досвід лікування ДЦП, як група Козявкіна в Україні. Можна тільки вітати компетентний вибір правильного шляху інтенсивної терапії дітей, підлітків і дорослих з церебральними паралічами. Після лікування в Інституті Козявкина можна було багато разів документально засвідчити вражаючі результати лікування тих пацієнтів, яких в інших місцях лікарі вважали "безнадійними"."

На Українсько-Баварський симпозіум була запрошена керівник НДІ педіатрії Наукового центра здоров'я дітей РАМН, Москва, професор К.С.Семенова. У своєму виступі вона високо оцінила роботу Інституту проблем медичної реабілітації:

"Інститут проблем медичної реабілітації АМН України на даний час є флагманом реабілітації, акумулюючи всі позитивні досягнення и багатий досвід української школи відновного лікування неврологічних хворих."
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development