ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України


11-14 червня в Харкові відбувся ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України, який був приурочений до 80- річного ювілею Інституту неврології психіатрії та наркології Академії медичних наук України. Цей Інститут вже протягом 25 років очолює вчений світового рівня - професор Петро Власович Волошин.

На конгресі пролунало багато цікавих та змістовних доповідей. Понад 500 провідних науковців та практичних лікарів зі всіх регіонів України та ряду зарубіжних країн мали унікальну можливість обмінятися передовим досвідом профілактики, діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів. Багато уваги було приділено результатам вивчення нових фармацевтичних препаратів, які застосовуються в неврології, та психіатрії.

На спільному пленарному засіданні інтерес в аудиторії викликав виступ проф. В.І.Козявкіна "Стратегія реабілітації та соціальної адаптації дітей з органічними ураженнями нервової системи". Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації була детально представлена на окремому сателітному симпозіумі, який відбувся 13 червня.