Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Науково-практичний семінар в Нью-Йорку


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


Науково-практичний семінар в Нью-Йорку20 та 21 листопада 2002 року в Нью Йорку відбувся двохденний науково практичний семінар, в якому висвітлювалися основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (СІНР) - методики проф. Козявкіна.

Семінар був організований з ініціативи медичних працівників та пацієнтів цього регіону і завдяки високому інтересу до проблеми реабілітації та прекрасній організаторській роботі Лінди Мограбі та доктора Регіни Спінозоли конференційний зал фешенебельного готелю Roslyn Claremont Hotel, де відбувалася зустріч, був переповнений.

Семінар проводився лікарями Інституту проблем медичної реабілітації з безпосередньою участю директора і автора методики - професора Володимира Ілліча Козявкіна. Учасники мали можливість ознайомитися з основними засадами створеної вже понад 15 років тому системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Співробітники інституту Володимир Падко та Олег Качмар ознайомили аудиторію з основними складовими реабілітаційної системи, та особливостями застосування окремих її компонентів. Були представлені дані статистичного аналізу ефективності застосування СІНР на основі обробки медичної документації 12 256 пацієнтів, які пройшли курс реабілітації в Інституті проблем медичної реабілітації.

Зацікавлення аудиторії викликали новинки реабілітації розроблені працівниками інституту: - біодинамічний корекційний костюм, призначений для формування правильного рухового стереотипу, - комп'ютерні ігрові тренувальні пристрої, які дозволяють перетворити монотонні заняття лікувальної фізкультури в захопливу гру та деякі інші.

З інтересом учасники ознайомилися з клінічними прикладами застосування системи реабілітації. На семінарі були представлені відеозаписи розвитку великих моторних функцій пацієнтів в процесі реабілітації.

За два дні роботи в семінарі прийняло участь понад 100 чоловік. В бурхливих дискусіях, які завершували кожен робочий день народжувалися нові ідеї та встановлювалися нові контакти, на яких, в майбутньому, може сформуватися плідна співпраця спрямована на допомогу неповносправним дітям з різних країн світу.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development