Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Дитячий церебральний параліч і кондуктивна педагогіка


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 12.11.2008


Дитячий церебральний параліч і кондуктивна педагогікаМіжнародний інститут Петьо в Будапешті 18-20 березня 2005 року організував і провів методичний семінар "ДЦП і кондуктивна педагогіка".

    Перед початком основної програми, 17 березня був організований спеціальний сателітный семінар, присвячений лікуванню дитячих церебральних паралічів за методом проф. В.І.Козявкина. У ньому взяла участь делегація з 9 українських реабілітологів, що представляли Міжнародну клініку відновного лікування в Трускавці та Реабілітаційний центр "Еліта" у Львові.

    Керівництво Інституту Петьо, очолюваного др. Іldіko Kozma, і його співпрацівники ознайомили українських реабілітологів з роботою і науковими досягненнями в галузі кондуктивнії педагогіки. Після цього відбулася спільна дискусія за круглим столом. Вона була присвячена актуальній темі – розробці критеріїв оцінки ефективності медичної і педагогічної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи.

    Особливий інтерес учасників семінару викликала презентація нової технології лікування ДЦП за методом Козявкіна.

    Наступний день був присвячений зустрічам з колегами з різних країн Європи та Америки. Виступи співробітників Інституту Петьо - директора І. Козма, докторів Е. Балог, Е.Медвецкі, доктора Р.Бланка з Мюнхенського дитячого реабілітаційного центру, проф. В.Козявкина, а також реабілітологів з Фінляндії, Голландії, США переконливо показали, що тільки спільні зусилля фахівців - медиків, психологів та педагогів допоможуть поліпшити діагностику і ранню реабілітацію хворих на ДЦП.

    Перед від'їздом української делегації на прохання співробітників Інституту відбулася повторна презентація нової методики лікування ДЦП для студентів з різних країн, що вивчають кондуктивну педагогіку в Будапешті. 

    Ця зустріч стала важливою віхою розвитку дружніх відносин і науково - практичної співпраці між угорським Міжнародним інститутом Петьо та українською Міжнародною клінікою відновного лікування.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development