Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Відгуки пацієнтів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

Іван Товарницький
Ukraine Львівська обл. 

Ми з сином попали в клініку професора Козявкіна В.І. в 2005 році, коли Івасику було 3 роки і 2 місяці. До цього ми лікувалися медикаментозно, амбулаторно, санаторно. Наш діагноз – вроджена прооперована спинномозкова грижа, пара парез нижніх кінцівок. Івасик при вколюванні частково відчував ніжки нижче колінець, а стати на стопочки не міг. Повзав тягнучи ніжки за собою. Нижні кінцівки були постійно холодні.
Після першого курсу лікування нормалізувався кровообіг і ніжки стали теплими. Ліва ніжка, в якій був підвищений тонус, перестала трястись. На обох ніжках з’явилася пульсація на литочках під колінцями і на стопочках. Лежачи на животі став бити м’яч ніжками. Почав проситися какати.
Івасику зараз 3 роки і 9 місяців. Ми знаходимося на 2 курсі лікування в клініці. Тепер мій синочок став дуже жвавим і великим непосидою. Може повзати на колінцях. Міцнішими стали м’язи на ніжках, тримаючись руками за щось стоїть на колінцях. В положенні на спині починає піднімати вгору праву ніжку, лежачи на спині пробує піднімати тулуб вгору. Говорить реченнями, знає віршики і за все це я дуже вдячна колективу клініки професора В.І. Козявкіна.
19-04-2006
назад
   Для того, щоб залишити відгук Вам необхідно ввійти в систему якщо Ви зареєструвалися попередньо
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development