Международная клиника восстановительного лечения Международная клиника восстановительного лечения


ул.Помирецкая 37, 82200
Трускавец, Львовская обл., Украина
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПАЦИЕНТОВ С ДЕТСКИМ ЦЕРЕБРАЛЬНЫМ ПАРАЛИЧОМ (ДЦП)
НовостиКлиникаЛечениеПациентамНаука ПубликацииО ДЦПОтзывы
Вход в систему
Contacts
Links
Site Map


Отзывы пациентов


     HONcode accreditation seal.
Мы поддерживаем принципы кодекса медицинских сайтов (HONcode principles)
Проверить.

Updated: 14.07.2014

Олексій Бєлогорський
Ukraine Київ 

Ми з сином попали в клініку проф. Козявкіна, коли Олексію було 4 роки. До цього у нас не було ніякої надії. Куди ми тільки не звертались, в тому числі і за кордон , відповідь була одна: наше захворювання – врождена прооперована спинно-мозгова грижа, парапарез нижніх кінцівок, порушення функції тазових органів – невиліковне. Олексій не відчував ніжок, не міг стати на стопочки, через не тримання сечі у нього були безкінечні пієлонефрити, а через не тримання кала він не міг знаходитись в колективі.

Після першого ж курсу лікування Олесь вперше став на стопи, які до цього висіли як шматинки. З кожним новим курсом лікування я зауважила, що мертві ножки дитини поступово відживають, чутливість відновлюється. Зупинилось не тримання калу, краще почав працювати сечовий міхур, перестав загострюватись хронічний пієлонефрит.

Олесю зараз 8 років. Ми лікуємось в клініці вже 5-й рік. І обов’язково між курсами займаємось вдома. Тепер моя дитина стала зовсім інакшою. Він повністю сам себе обслуговує. Ходить з палочками, піднімається самостійно по сходах, швидко їздить на велосипеді. Він може піти, куди йому потрібно і зайти в любе приміщення, піднятись по сходах на любий поверх. Олексій цілий день утримує кал і, тому може знаходитись цілий день в любому колективі. І головне він веселый, життєрадісний і почуває себе повноцінною людиною. За це велике спасибі прекрасному колективу клініки проф. В.І. Козявкіна! Вона стала для нас прекрасним казковим палацом, де творяться справжні чудеса!


11-08-2004
назад
   Для того чтобы оставить свой отзыв, необходимо войти в систему предварительно зарегистрировавшись
© 2004-. Международная клиника восстановительного лечения. Политика конфиденциальности © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development