Международная клиника восстановительного лечения Международная клиника восстановительного лечения


ул.Помирецкая 37, 82200
Трускавец, Львовская обл., Украина
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПАЦИЕНТОВ С ДЕТСКИМ ЦЕРЕБРАЛЬНЫМ ПАРАЛИЧОМ (ДЦП)
НовостиКлиникаЛечениеПациентамНаука ПубликацииО ДЦПОтзывы
Вход в систему
Contacts
Links
Site Map


Отзывы пациентов


     HONcode accreditation seal.
Мы поддерживаем принципы кодекса медицинских сайтов (HONcode principles)
Проверить.

Updated: 14.07.2014

Олеся Дружиніна
Ukraine Сахалінська обл. 
E-mail: sinsvetlana@rambler.ru
Моя дитина почала ходити - це дуже радісна подія в нашому житті. Кличуть її Олеся, нам 1 рік і 2 міс, діагноз правобічний геміпарез.
Що дитина хвора, ми зрозуміли коли їй було 2 місяці. Були стиснуті кулачки і вона лежала дугою на праву сторону. Нам сказали, що пару масажів і все пройде, але до півроку я зрозуміла, що все набагато серйозніше. В 10 місяців лікарі говорили про ДЦП і нам поставили інвалідність. Дитина відставала у фізичному розвитку.
Випадково по телевізору в програмі "Здоров'я" ми вперше почули про метод лікування проф. Козявкіна В.І. і про його клініку в м. Трускавець. Вислали необхідні документи і приїхали, коли дитині було 11 місяців. Ми живемо далеко, на Сахаліні, але не дивлячись на всі труднощі з дорогою ми поїхали, поїхали за надією. Після першого курсу я відразу помітила поліпшення. Знизився м'язовий тонус, дитина стала більш активною і вона почала стояти без підтримки.
Нам дуже допомогло лікування в клініці проф. Козявкіна, тут не лікують ліками, тут лікують руками, щиро сердечною теплотою і турботою. Потрапляючи сюди потрапляєш в інший світ, де немає косих поглядів і дурних питань.
Через півтора місяці після лікування Олеся почала ходити. Перші кроки такі невпевнені, але такі довгоочікувані. Я дивилася на неї зі сльозами радості на очах. Хочу звернутися до батьків. Якщо ви помітили в дитини відхилення у фізичному розвитку дуже важливо не баритися, не сподіватися, що все саме пройде і відновиться , треба якнайшвидше звертатися до гарних фахівців і лікарів. Поки дитина маленька ймовірність виздоровлення набагато вище.
Вона посміхається і ця посмішка вам, вам усім, хто допомагає і лікує діток. Величезне людське спасибі за вашу теплоту і розуміння. Немає нічого прекраснішого, коли дитина здорова і щасливий. Я дуже вдячна проф. Козявкіну В.І., що він знайшов метод лікування і створив цей маленький світ з великими перемогами. І ще хочу подякувати нашому улюбленому таткові і всім моїм близьким людям, що допомагають нам у важкий період нашого життя. Спасибі Світлана.
22-09-2004
назад
   Для того чтобы оставить свой отзыв, необходимо войти в систему предварительно зарегистрировавшись
© 2004-. Международная клиника восстановительного лечения. Политика конфиденциальности © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development