Международная клиника восстановительного лечения Международная клиника восстановительного лечения


ул.Помирецкая 37, 82200
Трускавец, Львовская обл., Украина
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПАЦИЕНТОВ С ДЕТСКИМ ЦЕРЕБРАЛЬНЫМ ПАРАЛИЧОМ (ДЦП)
НовостиКлиникаЛечениеПациентамНаука ПубликацииО ДЦПОтзывы
Вход в систему
Contacts
Links
Site Map


Отзывы пациентов


     HONcode accreditation seal.
Мы поддерживаем принципы кодекса медицинских сайтов (HONcode principles)
Проверить.

Updated: 14.07.2014

Майя Шуляк
Ukraine Донецька обл. 

Про клініку ми довідалися зі спілкування з батьками нашого міста, чиї діти мають подібний діагноз. Відгуки були тільки позитивними й усі, хто один раз пройшов курс реабілітації в центрі прагне пройти його повторно, а деякі родини по кілька разів. Перший курс лікування ми пройшли, коли нашій дитині було 11 місяців (про діагноз довідалися в 11 міс.). Після реабілітації знизився м'язовий тонус, дівчинка стала більш уважною, цікавиться оточуючими людьми і предметами. На п'ятий день після повернення додому почала самостійно сідати, трохи пізніше почала вставати на ніжки в манежі. Зараз вона потроху пересувається вздовж дивана й активно повзає. Сподіваємося, що після другого курсу, якийми пройшли в 1 рік 2 місяці, покращиться як фізичний так і психо-емоційний розвиток нашої дитини. Вірю, що навчимося ходити самостійно і почуємо перші склади. Велике спасибі В.І. Козявкіну, завдяки талантові і зусиллям якого була заснована клініка. І величезне спасибі всьому персоналу реабілітаційного центру, завдяки роботі якого маленькі досягнення, що з'явилося у дитини, вселяють у нас надію на подальше поліпшення.

P.S. Велике спасибі колективові економічного відділу ВАТ "Авдєєвский коксохімічний завод", особисто головному економістові заводу Маяцькій Наталі Григорівні і голові профспілкового комітету заводу Вороніну Володимиру Михайловичу за надану можливість пройти другий курс реабілітації.
22-09-2004
назад
   Для того чтобы оставить свой отзыв, необходимо войти в систему предварительно зарегистрировавшись
© 2004-. Международная клиника восстановительного лечения. Политика конфиденциальности © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development