Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Як виглядає лікувальний день


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 17.03.2017


Як проходить курс лікування


Кожен пацієнт, що поступає у нашу клініку, є особливим, і ми намагаємося врахувати всі його потреби і побажання.

Курс лікування в нашій клініці або центрі триває 2 тижні (11 днів лікувальних процедур + 1 день відпочинку). Лікування в клініці проводиться згідно попереднього запису. Після запису на певний курс лікування просимо завчасно повідомити в реєстратуру (тел +38 03247 65200 , ел пошта ) про дату і час свого прибуття, а також про бажані умови проживання.

Відразу ж після прибуття вам необхідно звернутися в реєстратуру, де співробітники здійснюють розміщення в палатах клініки, пансіонату і дають рекомендації з організації харчування, а також допомагають у вирішенні складних питань.

У перший день курсу лікування проводиться "старт-діагностика". У реєстратурі Ви одержите план обстеження, у якому зазначено в які кабінети, у який час вам необхідно з'явитися. Більшості пацієнтів, як правило, призначається антропометричне обстеження, відеоконтроль моторних функцій, лікарський огляд, і при необхідності, додаткові обстеження. Розклад прийому пацієнтів готується таким чином, щоб максимально скоротити час чекання. Наша злагоджена робота в перший день залежить значною мірою від Вас. Тому просимо не спізнюватися і приходити на всі процедури вчасно. У випадку неможливості з'явитися в зазначений час, просимо завчасно повідомити в реєстратуру.

Під час проведення старт - діагностики лікуючий лікар оцінює стан хворого, розробляє маршрут реабілітації і визначає індивідуальний обсяг реабілітаційних процедур. Щоденна тривалість лікувальних процедур коливається від 1,5 до 4 годин на добу, в залежності від віку, форми захворювання і важкості стану.

На другий день, о 8 годині ранку, Ви отримаєте в реєстратурі план лікування, так званий маршрут реабілітації. Він складається на основі даних обстеження пацієнта, з урахуванням віку дитини, її режиму сну та побажань батьків.

Більшість процедур основного лікувального комплексу здійснюються в першу половину дня, починаючи з 8-30. Заняття в біодинамічному костюмі-коректорі "Спіраль" та інші додаткові лікувальні програми найчастіше проводяться в другій половині дня.

Найчастіше першою процедурою є сеанс спеціального масажу. Приблизна тривалість процедури біля години часу. Важливим завданням масажу є підготовка пацієнта до проведення біомеханічної корекції хребта.

Біомеханічна корекція хребта проводиться спеціально підготовленими лікарями високої кваліфікації безпосередньо в масажному кабінеті.

У цьому ж кабінеті Ваш лікуючий лікар буде щодня проводити сеанси рефлексотерапії.

Після закінчення масажу багатьом пацієнтам призначається апітерапія у вигляді воско-парафінових укутувань. Середня тривалість процедури близько 15 хв.

Для удосконалення рухових функцій усім пацієнтам призначаються щоденні сеанси мобілізуючої гімнастики. Лікуючий лікар формує кожному пацієнтові індивідуальне завдання з лікувальної фізкультури. Тривалість занять 30 хв. Багатьом пацієнтам, особливо тим, що проходять другий і наступні курси лікування проводиться мобілізація периферичних суглобів. Середня тривалість процедури 15-20 хв.

Двічі в тиждень відбуваються групові заняття з ритмічної гімнастики. Групи формуються в залежності від рівня фізичного розвитку пацієнтів. При наявності показів, пацієнти скеровуються на сеанси механотерапії, заняття на біговій доріжці, реабілітаційні комп'ютерні ігри й ін.

Усі наступні дні лікування проводиться відповідно до вашого індивідуального маршруту реабілітації. Наприкінці курсу лікування здійснюється "фініш - діагностика", даються рекомендації щодо занять з дитиною в домашніх умовах.

Крім цього щоденного плану лікування, протягом курсу реабілітації у визначені дні проводяться наступні заходи:
»Зустріч батьків з директором клініки проф. В.І. Козявкіним або його заступниками, під час якої ми інформуємо про принципи нашої терапії і відповідаємо на питання батьків.
»Олімпіада для дітей, під час якої діти демонструють свої досягнення й одержують за це приз і заслужену "золоту " медаль від нашої клініки.
»Конкурс малюнків із врученням всім учасникам дипломів нашої клініки.

Заключний прощальний вечір на якому ще раз зустрічаються наші пацієнти, їхні родичі та персонал клініки. Проводиться концерт за участю артистів і хворих.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development