Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція Європейської академії дитячої інвалідності


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Конференція Європейської академії дитячої інвалідностіНещодавно завершилася 26-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability), яка проходила 3-5 липня 2014 р у Відні.

Ця зустріч проходила під девізом «З іншої сторони». Організатори постаралися спрямувати увагу учасників також на теми, яким не завжди приділяється достатньо уваги. Однієї з таких тем є нейропсихоаналіз. Сучасні дослідження підтверджують багато положень теорії Зигмунда Фрейда та інших психоаналітиків. Показано, що в мозку людини набагато більше процесів проходить безсвідомо, ніж свідомо. І ці процеси впливають на наше щоденне життя набагато більше, ніж ми собі уявляєм.

Понад 500 учасників з 49 країн світу мали можливість прослухати 5 основних лекцій, взяти участь у 24 паралельних сесіях, 14 навчальних курсах, взяти участь у дискусіях під час 35 усних доповідей та 120 стендових виступів.

Міжнародна клініка відновного лікування на цій конференції представила свій перший досвід використання гуманоїдних роботів у реабілітації моторних порушень.

Постер "Humanoid Social Robots in Rehabilitation" (PDF, 0.8 MB)  
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development