Всі категорії > Обговорення > Загальна інформація > Запрошення до дискусії
Всього повідомлень: 4 - Сторінок (1): [1]
Автор: Oleh Kachmar
Опубліковано: Sep 18 2006 - 10:13 AM
Заголовок: Запрошення до дискусії
Шановні читачі сайту!
Ми запрошуємо пацієнтів, їх батьків, професіоналів медиків та інших зацікавлених осіб публікувати свою інформацію та обмінюватися думками у нашому форумі.
Разом ми зможемо краще дізнатися про нові методи і технології в лікуванні та реабілітації. На форумі можна поділитися своїм досвідом та отримати пораду від людей які мають такі ж самі проблеми чи питання.
Об’єднавши зусилля ми зможемо зробити більше кроків в напрямку покращення допомоги людям з обмеженими можливостями та підвищення якості їх життя.
Автор: Іра
Опубліковано: Sep 26 2007 - 02:11 PM
Заголовок: re: Запрошення до дискусії
Доброго дня. Моїй мамі 48 років. ЇЇ дуже сильно болить таз та копчик. В дитинстві був зламаний копчик і сам зрісся. Біль така, що неможливо сидіти більше 10 хвилин. Після обстеження в Львівській обласній залізничниій лікарні на вул.Огієнка в ,,барокамері" отримала діагноз (з виписки лікаря) ,,попереково-крижовий радикуліт", але на словах сказав не один лікар, що це кіста на копчику і нічого зробити не можна. Підкажіть будь-ласка до кого можна звернутись щоб полегшити життя мамі.
Автор: Тетяна
Опубліковано: Oct 30 2008 - 08:24 PM
Заголовок: Інфо
Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, чи входить вартість лікування у ціни висвітлені на сайті за проживання в номерах.Конкретно: один дорослий хворий, двоє супроводжуючих. Якою буде вартість перебування?
Автор: Василик Микола
Опубліковано: May 14 2009 - 11:51 PM
Заголовок: re: Запрошення до дискусії
Привіт.Моїй племінниці 5 років,вона не може ходити,в Івано-Франківську поставили діагноз ДЦП!Але я не увірений що то вірний діагноз,вона може сидіти сама,піднятися їй важко но вона переплітає ноги і стає лише на пальчики на всю стопу не може ставати.Сестра хоче поїхати в Трускавець в клініку "Козявкіна".Хто може щось порекомендувати,будем дуже благодарні дякую.Микола
Всього повідомлень: 4 - Сторінок (1): [1]
Вам потрібно авторизуватися щоб залишати повідомлення в цій конференції.