Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Міжнародний симпозіум з нейроортопедичного лікування дітей з дитячими церебральними паралічами


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


Міжнародний симпозіум з нейроортопедичного лікування дітей з дитячими церебральними паралічами


8-10 червня 2001 року на базі Євпаторійского центрального дитячого клінічного санаторію Міністерства оборони України відбувся Міжнародний симпозіум з нейроортопедичного лікування дітей з дитячими церебральними паралічами.

На форумі провідні неврологи, реабілітологи і ортопеди з України, Росії і Німеччини мали унікальні можливості обміну науковими досягненнями і практичним досвідом роботи.

Виступи багатьох учасників були спрямовані на вироблення загального ставлення щодо доцільністі ортопедичних втручань при дитячих церебральних паралічах і протипоказах до них. Неодноразово також підкреслювалася важливість інтердисциплінарного підходу в наданні медичної допомоги хворим з дитячими церебральними паралічами.

Особливою увагою учасників користалися представлені на семінарі нові елементи Системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (методики проф. Козявкіна), спрямовані на стимуляцію внутрішніх мотивацій дитини і активне залучення його в реабілітаційний процес.

Заступник міністра охорони здоров'я Федеральної Землі Баварії доктор К. Хельцель за особливі заслуги в розвитку медичної реабілітації вручив професору Козявкіну медаль "За заслуги в допомозі дітям з особливими потребами", а провідний дитячий ортопед Німеччини професор Корель у своєму виступі заявив:

"Ми знаємо тільки дві методики, що потрапили зі Сходу в країни Західної Європи і зробили там революцію в медицині - це метод ортопеда Єлізарова і методика інтенсивної реабілітації Козявкіна".

© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development