Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція в Європарламенті


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 30.03.2009


Конференція в Європарламенті


Міжнародна конференція з питань соціальної адаптації та повної інтеграції інвалідів в Європейське суспільство відбулася 17 березня 2009 року в Брюсселі в штаб квартирі Європарламенту.

Ця конференція проводилася під почесним патронатом віце-президента Європейського Парламенту п. Марека Сівеца, який особисто запросив професора Володимира Ілліча Козявкіна представити українську технологію інтенсивної реабілітації.

В роботі конференції взяли участь ряд членів Європейського парламенту, представники європейський інституцій, медичних асоціацій та неурядових організацій.

Основною увагу аудиторії привернув виступ Генерального директора Міжнародної клініки відновного лікування професора Володимира Козявкіна. Він представив основи системи реабілітації, історію її розвитку, основні компоненти та результати застосування. Але найкрасномовніше про результати лікування розповіли ті, хто випробував його на собі. Пацієнти з різних країн прибули на конференцію, щоб поділитися своїми досягненнями.

Учасники зустрічі обмінялися думками стосовно перспектив міжнародної співпраці та обміну досвідом в галузі медичної реабілітації. На думку учасників ця зустріч стала важливим кроком і відкриттям ще однієї сторінки взаємовідносин між Євросоюзом та Україною.

Після закінчення конференції, в інтерв’ю українському телеканалу Інтер, п. Марек Сівец зокрема сказав:
- Ми звикли чути з України тривожні політичні новини. Але тепер своїми очима побачили нову Україну – країну, де в галузі медичної реабілітації є чому повчитися усім державам Західної Європи.

Відео репортаж про конференцію в Європарламенті, підготовлений телеканалом Інтер.

Get the Flash Player to see this video.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development