Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


24та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 18.10.2012


24та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності24та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності відбулася в Стамбулі, Туреччина, 16-19 травня 2012 року. Зустріч проходила під девізом «Зведення мостів : від досліджень до практики». Близько 500 фахівців, що працюють з дітьми-інвалідами, взяли участь у цьому міжнародному конгресі.

Наукова програма конференції охоплювала різні аспекти допомоги неповноправним дітям, з доповідями виступали всесвітньо відомі фахівці в області неврології та нейрореабілітації.

Учасники зустрічі мали можливість представити результати своїх останніх дослідження з різних тем, починаючи від рухових порушень, нейро-метаболічних розладів, порушень інтелектуально-пізнавальних функцій, епілепсії, дитячого церебрального паралічу, та, включаючи аутизм, сенсорні порушення та психічні розлади. Ця зустріч стала чудовою нагодою для обміну думками та налагодження співпраці.

Від Міжнародної клініки відновного лікування була представлена стендова доповідь "Зміна великих рухових функції у пацієнтів з дитячим церебральним паралічем під час лікування за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації"

Стаття про конференцію в журналі Соціальна педіатрія та реабілітація, 2012.- 2(3).- с.13-15.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development