Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Перший Панслов’янський конгрес з дитячої неврології


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 19.09.2012


Перший Панслов’янський конгрес з дитячої неврології5- 8 вересня 2012 року в місті Блед (Словенія) проходив Перший Панслов’янський конгрес з дитячої неврології.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання дитячої неврології, зокрема, розсіяний склероз, головний біль, інсульти в дітей, епілепсія, неонатальна неврологія, нейрометаболічні захворювання, аутизм та інші проблеми. Одним з важливих предметів дискусії були рухові порушення у дітей, в тому числі дитячий церебральний параліч, який є провідною причиною дитячої інвалідності.

У наукових сесіях конгресу і перед-конгресних симпозіумах брали участь провідні експерти з багатьох слов'янських країн (Росія, Україна, Білорусь, Словенія, Польща, Хорватія, Болгарія, Чехія, Боснія і Герцеговина), а також із США, Німеччини, Бельгії, Італії, Угорщини і Ізраїлю.

Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації була представлена на окремому передконгресному симпозіумі. Досвід лікування за методом Козявкіна викликав значний інтерес як серед спеціалістів, які працюють з проблемою ДЦП, так і серед представників батьківських організацій.

Під час проведення конгресу було прийнято меморандум щодо взаєморозуміння та співпраці між медичними працівниками Слов’янських країн. Акцент було зроблено на введенні в практику нових ефективних методів відновного лікування, зокрема відзначено необхідність підтримки і впровадження в практику мультимодальної системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. Рекомендовано продовжувати вивчення цього методу і поширювати досвід його використання в різних медичних установах шляхом проведення освітніх мастер- класів.

Важливим кроком було прийняття рішення про введення міжнародних шкал оцінки стану пацієнтів з ДЦП з доведеною валідністю та надійністю, зокрема систему класифікації великих моторних функцій (GMFCS), систему класифікації функції рук (MACS) і тест моторних функцій (GMFM), для чого необхідно організувати і провести навчальні семінари для клініцистів.

На конгресі акцентували увагу на ширшому залученні дітей і їхніх батьків в реабілітаційну команду, а також на необхідність сприяти формуванню батьківських організацій і комітетів, що є потужним стимулом удосконалення реабілітаційної допомоги дітям.


Текст меморандуму про взаєморозуміння
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development