Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція Європейської академії дитячої інвалідності в Амстердамі


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 26.05.2017


Конференція Європейської академії дитячої інвалідності в АмстердаміЗ 17 по 20 травня в Амстердамі відбулася 25-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood disability).

Протягом трьох днів понад 800 учасників з 65 країн не лише Європи, але і Близького Сходу, Азії, США, Канади та Австралії мали можливість обмінятися досвідом та дізнатися про останні досягнення в галузі допомоги неповносправним дітям.

Девіз конференції «КРОК У МАЙБУТНЄ» акцентував увагу на нових досягненнях науки, які викликають жваву дискусію серед фахівців різних спеціальностей: педіатрів, дитячих неврологів, хірургів ортопедів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів та соціальних працівників.

Науковий колектив Міжнародної клініки відновного лікування був представлений доповідями «Реабілітаційні крокові ігри для пацієнтів з церебральними паралічами» завідувача відділу інноваційних технологій Олег Качмара та виступом дитячого невролога Тараса Волошина «Дослідження зв’язку тонкої моторики кисті та функції мови у дітей з аутизмом»

Пленарні виступи на конференції записувалися на відео і незабаром вони будуть опубліковані на освітній веб сторінці Європейської академії edu.eacd.org
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development