Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Програма біодинамічної корекції рухів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Передмова


Вже понад 15 років для надання допомоги пацієнтам з органічними ураженнями НС успішно застосовується система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації - авторська назва якої - метод Козявкіна.

В основі системи реабілітації лежить полімодальний підхід з застосуванням різнобічних методів впливу на пацієнта, дія яких взаємно доповнюється та потенціюється.

Застосування СІНР створює новий функціонального стану в організмі дитини шляхом активації внутрішніх компенсаторних можливостей та пластичності нервової системи.

В процесі реабілітації, після нормалізації м'язового тонусу, збільшення об'єму активних та пасивних рухів важливим завданням є використати досягнутий новий функціональний стан для руйнування старих патологічних стереотипів та формуванню нових правильних рухів.

Саме для цього нами була створена програма біодинамічної корекції рухів - нова складова СІНР, в основу якої покладено принцип динамічної пропріоцептивної корекції.

Всі заняття програми проводяться з застосуванням спеціально розробленого костюму - біодинамічного коректору "Спіраль".

Костюм забезпечує прикладення додаткових зовнішніх зусиль, які коригують рухи кінцівок та положення тіла та активізують потік пропріоцептивної інформації.

Важливим елементом програми є широке використаням спеціалізованих комп'ютерних ігор з елементами віртуальної реальності спрямоване на мотивацію пацієнта до проведення занять та створення позитивиного емоційного фону.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development