Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


III Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 11.11.2008


III Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів УкраїниЗ 3 по 5 липня 2007 року у Харкові відбувся III Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України.

Конгрес був організований науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України сумісно з Інститутом неврології, психіатрії та наркології АМН України і його темою була „Профілактика та реабілітація в неврології, психіатрії та наркології ”.

На відкритті конгресу вступне слово виголосив Голова Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України, д.мед.наук, проф. Волошин П. В.

Наукові виступи та дискусії учасників були присвячені діагностиці, лікуванню, реабілітації та профілактиці ряду захворювань:
  • судинних розладів головного мозку;
  • розсіяного склерозу;
  • епілепсії;
  • інфекційних захворювань нервової системи;
  • нейродегенеративних захворювань нервової системи ;
  • вертоброгенної патології нервової системи;
  • когнітивних порушень в психоневрології;
  • депресивних розладів;
  • першого психотичного епізоду.

У рамках Національного конгресу проходив VIII Міжнародний українсько-баварський симпозіум „Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я”. Більш як за 10 років існування цього науково-практичного симпозіуму його учасниками стали провідні вчені та фахівці в галузі дитячої неврології, дитячої психіатрії та реабілітології не тільки з України і Німеччини, але і з Російської Федерації, Білорусії, Молдови, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Азербайджану, країн Прибалтики, Польщі, Угорщини, Словенії, Швеції.

У роботі конгресу та симпозіуму взяли участь співробітники Міжнародної клініки відновного лікування. На пленарному засіданні симпозіуму з доповіддю «Інтегральні підходи в інтенсифікації процесу реабілітації» виступив заст. директора клініки к.м.н. Маргосюк І. П. Матеріали спільної доповіді „Корекція рухових мовленнєвих порушень у хворих на спастичні форми дитячих церебральних паралічів” на сесійному засіданні виголосила науковий консультант клініки, доцент, к.м.н. Бабадагли М.О.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development