Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України


11-14 червня в Харкові відбувся ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України, який був приурочений до 80- річного ювілею Інституту неврології психіатрії та наркології Академії медичних наук України. Цей Інститут вже протягом 25 років очолює вчений світового рівня - професор Петро Власович Волошин.

На конгресі пролунало багато цікавих та змістовних доповідей. Понад 500 провідних науковців та практичних лікарів зі всіх регіонів України та ряду зарубіжних країн мали унікальну можливість обмінятися передовим досвідом профілактики, діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів. Багато уваги було приділено результатам вивчення нових фармацевтичних препаратів, які застосовуються в неврології, та психіатрії.

На спільному пленарному засіданні інтерес в аудиторії викликав виступ проф. В.І.Козявкіна "Стратегія реабілітації та соціальної адаптації дітей з органічними ураженнями нервової системи". Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації була детально представлена на окремому сателітному симпозіумі, який відбувся 13 червня.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development