Лунь Галина Павлівна, к.м.н.


канд. мед наук, заступник ген. директора з наукових питань та організаційно-методичної роботи, лікар педіатр

Народилася 24 червня 1956 року.
У 1979 році закінчила Львівський медичний інститут, педіатричний факультет. З 1985 по 1987 роки навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю педіатрія у Київському державному медичному інституті ім. А.А.Богомольця. Працювала лікарем–педіатром та завідувала педіатричним відділенням у Луцьку з 1979 по1983 рр., районним педіатром у Львові, клінічним ординатором у Києві.

Працює в клініці з 1990 року. Пройшла спеціалізацію по неврології, рефлексотерапії, мануальній терапії. Захистила кандидатську дисертацію на тему “Функціональний стан дихальної системи у хворих на дитячий церебральний параліч та його зміни при застосуванні системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації”. Має 34 наукові роботи. Бере участь в міжнародних конференціях, семінарах, конгресах.

Займається лікувальною, організаційно-методичною, навчальною і науковою роботою, продовжує вивчення впливу СІНР, дихальних гімнастик на фукцію дихання у хворих на ДЦП та бронхолегеневу патологію.
Має вищу кваліфікаційну категорію по педіатрії та вищу кваліфікаційну категорію по організації і управлінні охороною здоров'я.
Нагороджена почесною грамотою МОЗ України – 2000р., почесною грамотою Львівської облдержадміністрації – 2003р.

Email: