Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Наукова робота


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Наукова робота


    Наукова робота в Міжнародній клініці відновного лікування традиційно тісно пов’язана з лікувальним процесом. Наші дослідження спрямовані в першу чергу на поглиблене вивчення особливостей застосування різних методів реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи, а також на творчий розвиток та удосконалення нашої системи реабілітації.

    Сформована за довгі роки дослідницької та практичної роботи, Трускавецька школа реабілітації відома не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу. В даний час в клініці працює 1 доктор наук, 4 кандидати медичних наук. Ознайомитися з тематикою та основними положеннями дисертаційних робіт наших працівників можна на сторінці „Дисертації працівників”.

    Лікарі та науковці клініки приймають активну участь в національних та міжнародних конгресах, конференціях та семінарах. В рубриці „Наукові конференції” представлена інформація про деякі останні важливі наукові форуми.

    Результати нашої діяльності відображені в чисельних монографіях, статтях та тезах виступів, з якими ви можете ознайомитися на сторінці „Публікації”.

    Наукова робота клініки ведеться в тісній співпраці з Київською медичною академією післядипломної освіти ім. Шупика, Українським НДІ клінічної та експериментальної неврології та психіатрії, Львівським медичним університетом, Мюнхенським дитячим центром та ін. Одним з актуальних завдань є проведення, сумісно з авторитетними медичними установами світу, сліпого рандомізованого клінічного дослідження ефективності системи лікування за методом Козявкіна відповідно до стандартів доказової медицини.

    Наша установа є філіалом кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика. Починаючи з 1999 року на нашій базі регулярно проводяться цикли тематичного вдосконалення лікарів різних спеціальностей “Нові технології в медичній реабілітації”. Детальніше про це на сторінці „Курси підвищення кваліфікації”.

    Співробітниками Міжнародної клініки відновного лікування здійснено переклад класифікації великих моторних функцій (Gross Motor Function Classification System - GMFCS) на українську мову. Система класифікації GMFCS застосовується для об’єктивної оцінки рівня моторних порушень у дітей з церебральним паралічем базуючись на їх функціональних можливостях, потребі у допоміжних пристроях та можливостях пересування.

В травні 2010 року для розвитку системи навчання, підтримки наукових досліджень та впровадження нових технологій у практику допомоги дітям інвалідам була створена Східно Європейська академія дитячої інвалідності.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development