Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Дослідження впливу біомеханічної корекції хребта на спастичність м'язів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

04.09.2017
Дослідження впливу біомеханічної корекції хребта на спастичність м'язів
Науковий колектив Міжнародної клініки відновного лікування завершує рандомізоване клінічне дослідження з вивчення впливу біомеханічної корекції хребта на спастику м’язів у пацієнтів з дитячим церебральним парарлічем.


Воно вже зареєстровано у міжнародному реєстрі клінічних досліджень ClinicalTrials.gov: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03005938

Суть дослідження в тому, що в експериментальних умовах порівнюється вплив біомеханічної корекції хребта (експериментальна група) та імітації корекції ( контрольна група) на спастичність м’язів та спритність рухів руки у пацієнтів з церебральними паралічами. Для оцінки впливу застосовується апарат Neuroflexor, котрий дає можливість отримати кількісні показники спастичності, що суттєво підвищує точність та надійність результату. Дослідження є сліпим, тобто ані пацієнти, ані експериментатори не знають, до якої групи відноситься пацієнт.
Це дослідження є продовженням роботи наукового колективу Міжнародної клініки відновного лікування, опублікованої у грудневому номері американського журналу Journal of Chiropractic Medicine (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5106424/)
Попередні результати дослідження підтверджують зниження спастики у пацієнтів з церебральними паралічами після застосування біомеханічної корекції хребта Слідкуйте за нашими новинами, результати нашого дослідження будуть представлені вже зовсім скоро!
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development