Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція у Перемишлі (Польща)


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

10.11.2016
Конференція у Перемишлі (Польща)
5 листопада 2016 р. у місті Перемишль (Польща) відбулася міжнародна медична конференція на тему «Хвороби суспільства і цивілізації, які небезпечні для дітей і юнацтва».


Конференція була організована фундацією “jerjyk” за підтримки губернатора Перемишльського воєводства Jana Paczka та мера міста Перемишль Roberta Chomy. Завдяки голові фундації, Prezesu Arturu Cielinski, були підняті дуже важливі питання, зібрано фахових лекторів-професіоналів і конференція пройшла на високому організаційному і професійному рівні в готелі «Академія» в Перемишлі.

Доповіді представляли професори з університетських клінік м. Любліна та інших міст Польщі, а також України і піднімали питання онкології і успіху лікування новоутворів у дітей (проф. Jerzy Kowalczyk), борельозу у дітей (к.м.н. Bozena Muraszynska), системи реабілітації дітей в Україні за методом проф. Козявкіна (к.м.н. Галина Лунь), анорексії і лікуванню гіпотрофії (проф. Iwona Ben-Skowronek), проблемам попередження самогубств і самоскалічення у дітей і молоді (лік. Ireneusz Jelonek) і аутизму (проф. Krystuna Mitosek-Szewczuk).

У роботі конференції та обговоренні питань брали участь більше 100 медичних працівників різних спеціальностей: неврологи, онкологи, педіатри, фізіотерапевти, хірурги, реабілітологи, а також медсестри, масажисти та інші зацікавлені. Вони могли почерпнути важливі сучасні підходи до лікування таких небезпечних для суспільства, дітей і молоді, захворювань і застосувати в своїй роботі для їх профілактики.

Від Міжнародної клініки відновного лікування доповідь зробила заступник директора Реабілітаційного центру «Еліта», консультант МКВЛ, к.м.н. Лунь Галина Павлівна про Систему Інтенсивної Нейрофізіологічної Реабілітації – метод професора В.Козявкіна, мультимодальну концепцію реабілітації і ефективність лікування дітей і дрослих з органічними ураженнями ЦНС.

В ході конференції була визнана висока актуальність піднятих питань і зацікавленість аудиторії в допомозі дітям і молоді, відбувся обмін знаннями та досвідом та обговорення подальшої співпраці.
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development