Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Вивчення впливу біомеханічної корекції хребта на спастику м'язів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

17.01.2017
Вивчення впливу біомеханічної корекції хребта на спастику м'язів
Рандомізоване клінічне дослідження з вивчення впливу біомеханічної корекції хребта на спастику м’язів зареєстровано у міжнародному реєстрі клінічних досліджень ClinicalTrials.gov


В експериментальних умовах буде порівнюватися вплив біомеханічної корекції хребта (експериментальна група) та імітації корекції (контрольна група) на спастику м’язів та вправність рухів руки у пацієнтів з церебральними паралічами.

Дослідження буде рандомізованим та сліпим, тобто ані пацієнти, ані експериментатори не знатимуть, до якої групи відноситься пацієнт.

Застосування пристрою Neuroflexor, який дає можливість кількісно визначати спастику м’язів, суттєво підвищить точність вимірів.

Це дослідження є продовженням роботи наукового колективу Міжнародної клініки відновного лікування, опублікованої у грудневому номері американського журналу Journal of Chiropractic Medicine (https://goo.gl/sXiGkN)  
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development