Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Відгук пацієнта з Індії


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

21.04.2016
Відгук пацієнта з Індії


Міжнародна клініка відновного лікування, Україна, лікує дітей з ДЦП (всі форми) аутизмом, затримкою психомовного розвитку, наслідками травм та інсультів мінімум 6 міс. після епізоду. Наш персональний досвід був відмінний, ми побачили разючі зміни в нашого сина Ааді. Курс реабілітації дуже добре організований, інтенсивний, цілісний і включає такі компоненти як біомеханічна корекція хребта, ЛФК, масаж, рефлексотерапія, , механотерапія, світлотерапія, вібромасаж, костюм «Спіраль» та інші. Такі можливості під одним дахом недоступні в Індії. Отже ми вирішили поділитись нашим досвідом і поширити обізнаність про можливі опції лікування дітей з ДЦП та інших вищезазначених проблем. Ми провели зустрічі з проф. Козявкіним на рахунок можливості лікування пацієнтів з Індії, і він погодився провести вебінар в кінці травня для пацієнтів з Індії та їх батьків. Зацікавлені батьки після цього можуть розглянути можливість лікування їх дітей в умовах світового рівня.

Для пацієнтів з Індії, які зацікавлені в такій опції лікування для їх дітей та покращенні їх стану, можна отримати будь-яку інформацію щодо лікування, переїзду, умов проживання і т.д. по ел. пошті mangesh_pawar@yahoo.com або за телефоном +919320534427.
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development