Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Божественна літургія у день Святого Пантелеймона


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

12.08.2016
Божественна літургія у день Святого Пантелеймона
У 2010 році генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування Козявкін В.І. був нагороджений нагрудним знаком – Хрестом Пантелеймона Цілителя за сприяння розвитку галузі охорони здоров'я, особистий вагомий внесок у розвиток і зміцнення медичної галузі, впровадження сучасних методів діагностики і лікування, а також за сумлінну працю, творчу ініціативу, професійну майстерність, доброчинну діяльність, інші здобутки на ниві охорони здоров’я населення.


Уперше в історії України в сфері медицини з’явилася ця найвища відомча нагорода за досягнення великої мети – служінню людям.

До дня пам’яті Святого великомученика та цілителя Пантелеймона у Володимирському кафедральному соборі в м. Києві, Святійший Патріарх Київський Філарет відслужив Божественну літургію. Окрім великої кількості прихожан, на Літургії були присутні засновник ордену Святого Пантелеймона, заслужений лікар України Князевич В.М., завідувач кафедри церковно-практичних дисциплін КПБА, кандидат богословських наук Чокалюк С.М., професор Козявкін В.І., а також інші нагороджені орденом лікарі.

Богослужіння завершилося молебнем до великомученика і цілителя Пантелеймона, під час якого Святійший Патріарх Філарет промовив молитву за Україну, а по завершенню літургії, представники ордену, за давньою традицією, подарували ікону святого великомученика і цілителя Пантелеймона Предстоятелеві УПЦ Київського Патріархату.

Детальніше про цю подію можна прочитати перейшовши за посиланням нижче.
http://www.cerkva.info/uk/news/patriarkh/8755-patriarx-zverwuv-liturgiu-ta-pruvitav-likariv-zi-svyatom.html
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development