Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Тренажер "Павук"


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Тренажер "Павук"Одним з важливих компонентів програми біодинамічної корекцїі рухів є заняття в тренажері „Павук”. Тренажер являє собою велику металеву клітку розміром 2*2*2 метри, всередині якої знаходиться пацієнт. До тіла пацієнта прикріпляються еластичні тяги, які іншим кінцем кріпляться до оточуючої конструкції - клітки. Тяги прикріпляються до тіла за допомогою різних опорних елементів у вигляді спеціальних манжет різного розміру.

Регульована довжина тяг та вільний вибір їх місця прикріплення, дає можливість індивідуально підбирати величину сили, прикладеної до тіла пацієнта та її напрямок, застосовувати індивідуальну „павутину” його підвішування. Це дозволяє суттєво розширити спектр вправ лікувальної фізкультури для пацієнтів з різними формами моторних уражень.

В тренажері, забезпечивши необхідне облегшення, чи навантаження певних частин тіла, можна проводити вправи спрямовані на розвиток рівноваги та контролю за положенням тіла, на збільшення об’єму активних та пасивних рухів та освоєння необхідних рухових навичок.
За допомогою системи блоків, які кріпляться до клітки, та додаткових тяг можна селективно тренувати певні ослаблені групи м’язів підвищуючи рівень їх функціонування.

Застосування різного ступеню антигравітаційної дії, від незначного облегчення ваги тіла, до повного підвішування пацієнта допомагає розвивати рухову незалежність забезпечуючи при цьому достаню безпеку та мотивує навіть найбільш неохочих пацієнтів до активної участі в реабілітаційному процесі.
 
» Заняття в тренажері „Павук” особливо ефективні для пацієнтів з церебральними паралічами, нервово- м’язовими захворюванням, руховими порушеннями внаслідок перенесених черепно- мозкових травм та інсультів, а також у пацієнтів ортопедичною патологією для реабілітації після переломів та спортивних травм.
»Протипоказом до занять вважаєються виражені психічні порушення, які затрудняють контакт з пацієнтом, а також часті і виражені судомні напади.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development